اطلاعیه موسسه اعتباری کاسپین خطاب به سهامداران حقیقی و حقوقی
۲:۵۳ ب.ظ ، ۲۵ آبان ۱۳۹۵
۱۰۳۱۷
معرفی بانک کشاورزی بعنوان بانک برتر در پرداخت تسهیلات
۳:۲۹ ب.ظ ، ۲۵ آبان ۱۳۹۵

توسعه روابط مالی و پولی میان بانک‌های ایران و اروپا است

کد خبر :۱۰۳۰۹

توسعه روابط مالی و پولی میان بانک‌های ایران و اروپا است

بانک سامان انتخاب نخست بانک‌های اروپایی
بانک سامان با بازاریابی مناسبی که انجام داده است، توانسته جایگاه مناسبی در میان بانک‌ها و شرکت‌های اروپایی کسب کند.
نادر مالکی رئیس سومین نشست تجاری ایران و اروپا در گفت‌وگویی با اشاره به سومین دوره این نشست که با حمایت ویژه بانک سامان در فرانکفورت برگزار می‌شود، اظهار داشت: هدف اصلی از برپایی این نشست، توسعه روابط مالی و پولی میان بانک‌های ایران و اروپا است و در دو دوره گذشته تلاش کردیم قدمی در این راه برداریم.
مدیرعامل گروه مالکی به همکاری بانک‌های اروپایی با ایران در سال‌های پیش از تحریم اشاره و تصریح کرد: ورود مجدد بانک‌های بزرگ اروپایی می‌تواند به سرعت موانع ورود سرمایه‌گذاران خارجی به کشورمان را برطرف کند.
مالکی با اشاره به نقش بانک سامان در توسعه تجارت اروپا و ایران گفت: بانک سامان در میان موسسات مالی و بانکی اروپا اعتبار ویژه‌ای دارد و بیشتر بانک‌ها و شرکت‌های معتبر اروپایی برای همکاری با ایران، بانک سامان را به عنوان گزینه اصلی خود معرفی می‌کنند.
مدیرعامل گروه مالکی خاطرنشان کرد: اگر شرایط به‌گونه‌ای شود که بانک سامان بتواند در کشورهای اروپایی شعبه افتتاح کند، می‌توان امیدوار بود که جایگاه مناسب‌تری به دست بیاورد.
گفتنی است، گروه مالکی از سال ۱۹۸۷ و با هدف رقابت در بازار پولی اروپا در کشور آلمان تاسیس شده است و امسال نوزدهمین هفته مالی اروپا و سومین نشست تجاری ایران و اروپا را برگزار می‎کند.
سومین نشست بزرگ تجاری ایران و اروپا ۲۶ و ۲۷ آبان جاری (۱۶ و ۱۷ نوامبر ۲۰۱۶) در شهر فرانکفورت آلمان برگزار می‌شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

برو بالا